Skip to main content

Contact

Sediul social: B-dul Al. I. Cuza nr. 3, Brăila, 810019

 

Punct de lucru, sos. Vizirului, km. 10, Braila, 810560

Conducere

drd. ing. Mirela Iana-Roman – Director General
Tel: +40 239 61 97 41; Fax: +40 239 68 02 80
E-mail: mirela.iana@ceprohart.ro

Mobil: 0742 299 084

 

Ec. Gina Pirlog - Director Economic
E-mail: gina.pirlog@ceprohart.ro

Mobil: 0743 066 663

 

Oficiul Juridic
c. jur. Geta Dulgheru – Consilier Juridic
E-mail: geta.dulgheru@ceprohart.ro

Mobil: 0748162800

 

Secretariat

Ing. Viviana Marilena Sofrone Secretar-Arhivar

Tel: +40 239 61 97 41; Fax: +40 239 68 02 80
E-mail: office@ceprohart.ro

 

Secretariat C.A.

Ing. Florina Cristiana Căpriță – Relația cu acționarii și CA
E-mail: florina.caprita@ceprohart.ro

Mobil: 0756 815 647

 

Birou Aprovizionare – Desfacere 
Ing. Elena Policarp 
Șef Birou

E-mail: elena.policarp@ceprohart.ro

Mobil: 0742 011 855

 

Departament Comercial-Marketing Hârtii Securizate
Ing. Constantin Secara - Șef Departament
E-mail: constantin.secara@ceprohart.ro

Mobil: 0755 058 588


Departament Cercetare –Dezvoltare 
Ing. Cătălina Mihaela Talașman - Șef Departament
E-mail: catalina.talasman@ceprohart.ro

Mobil: 0724 571885; 0755 788 983


Laborator de Încercari Fizico-Mecanice (acreditat RENAR)
Ing. Constantin Constantin - Șef Laborator
E-mail: constantin.constantin@ceprohart.ro

Mobil: 0748 162 797

Secția Instalații Experimentale și Pilot
Victoraș Olteanu - Șef Atelier Producție Hârtii Speciale
E-mail: victoras.olteanu@ceprohart.ro

Mobil: 0746 077 113

 

Departament Inginerie-Consultanță (IC)
Ing. Eva CRISTIAN - Șef Departament
E-mail: eva.cristian@ceprohart.ro

Mobil: 0740 127 921